O NAS

Firma MEBLOMAT/Peczot Meble funkcjonuje w branży meblarskiej od 20 lat – co jest świadectwem tego, jak wielkim zaufaniem darzą nas klienci.

Działamy fachowo i solidnie, ale jesteśmy także kreatywni i mamy wyobraźnię. Dbamy nie tylko o to, by nasze meble i sprzęty były funkcjonalne i niezawodne – pomagamy również w pomysłowym aranżowaniu wszelkich przestrzeni, od mieszkania i domu po biuro i lokal gastronomiczny.

Doskonale wiemy, że dobry mebel to taki, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów – tylko wtedy staje się naprawdę piękny, tylko wtedy spełnia funkcje, do których został stworzony. Jedynie tak wykonany produkt może cieszyć urodą i użytecznością przez lata.

Taki asortyment wymaga odpowiednio wyposażonego warsztatu – dlatego posługujemy się wyłącznie najwyższej klasy sprzętem. W trosce o pełną satysfakcję naszych klientów starannie dobieramy także swoich współpracowników: są wśród nich jedynie renomowane firmy, dzięki czemu oferowane przez nas produkty mają poświadczoną certyfikatami jakość, która zadowala najbardziej wymagających.

W zaprojektowanym, wyposażonym i wykonanym przez nas wnętrzu zarówno uroczystość rodzinna, jak i narada w interesach po prostu muszą się udać!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress